Стелаж пристінний перфорований складається із стійки, задніх стінок перфорованих, 2х полиць. Габаритні розміри:
- висота 1920 мм;
- ширина 1000 мм;
- глибина основи 400 мм.
Додатково: поличка 300мм.
Зверніть увагу! Вартість вказана за приставний стелаж (з однією ногою). Для правильного прорахунку декількох метрів стелажів, які стоять в один ряд: потрібно вартість помножити на кількість потрібних стелажів і додати вартість кінцевої ноги (850 грн.)
Так як гачки бувають декількох видів і під різний вид товару необхідні різні гачки, пропонуємо додати їх до кошика як додатковий товар.
Якщо Ви не знайшли товар, який потрібний саме Вам, зверніться до наших менеджерів. Вам нададуть консультацію та прорахують необхідний вид товару: 097-024-99-25, 050-141-78-88, 066-364-33-53.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для галантереї, Для іграшок, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На гачках |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1920 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал задньої стінки | Метал |
| Матеріал полиці | метал |
- Ціна: 4 100 ₴






