Торговий стелаж під овочі та фрукти.
Виготовлен з міцного якісного металу та декорований ДСП стінкою і балдахіном під освітлення/рекламу. Полиці можна використовувати як прямо так і під кутом. Також можна укомплектувати стелажі висувними шухлядами.
Данні стелажі виготовляємо під замовлення, тому колір металу та ДСП ви можете обрати.
Є декілька типових параметрів таких стелажів:
- висота: 1,8м; 1,9м; 2,1м; 2,2м; 2,3м; 2,4м.
- ширина: 67см; 1м; 1,25м; 1,33м.
- глибина полиць: 50см; 40см; 30см.
Тобто ви можете обрати саме ті параметрі які підходять вам і ми розрахуємо точну вартість. Або замовити в стандартних параметрах.
Стандартний колір виготовлення торгових стелажів: Білий (RAL 9003) та Графіт (RAL 7024). До групи популярних кольорів також входять: сірий, чорний, червоний, зелений. Завдяки сучасному фарбувальному комплексу і добре відточеній логістиці закупівлі сировини — ми маємо можливість пофарбувати стелажі в будь-який бажаний Вами колір із каталогу RAL.
Для виділення зон у Вашому магазині можливе фарбування окремих елементів стелажу в різні кольори, що дасть змогу індивідуально використовувати магазин вцілком.
Основні елементи стелажних систем (полиці, металеві панельні стінки, стійки) є в наявності на складі. Такі елементи, як ДСП стінки, балдахіни треба замовляти під виробництво. Уточнити будь-які питання ви можете за телефонами: 097-024-99-25 або 066-364-33-53
Купуючи стелажі для магазину (і інше торгове обладнання), просимо Вас звернути увагу на додаткові послуги, що надаються Компанією ВГ Групи:
— Доставка торгового обладнання на всій території України
— Професійний монтаж і демонтаж торгового обладнання (Київ)
— Розробка індивідуального торгового обладнання
— дизайнерські та проектувальні послуги, приклади робіт Ви можете подивитися в нашому портфоліо.
— Розробка концепції торгових об'єктів будь-яких форматів, з під'єднанням до робіт фахівців із Польщі та провідних українських мереж.
Фахівці ТОВ ВГ Груп у зручний для Вас час готові дати професійну консультацію з питань торгового обладнання (стелажів, касових боксів, покупських кошиків, цінників, вхідних систем, складських стелажів або монтажних робіт).
Чекаємо Вашого дзвінка за телефонами: (097) 024-99-25, (066) 364-33-53, (050) 989-61-88. Надсилайте Ваші запити та проєкти нам на мейл: vg-group@ukr.net
Запрошуємо Вас відвідати нашу сторінку в Facebook
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Універсальний, Для побутової хімії, Для овочів і фруктів, Для хлібобулочних виробів, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях, В кошиках |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Виробник | Primera |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1920 мм |
- Ціна: 6 500 ₴






Відправка з 16 травня 2026